Kokoro forum

Our world is too Your world, so welcome to Your world !


#1 2009-09-12 11:53:03

Tamao_chan

Administrator

Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 19
Punktów :   

Opowiadanie wspólne.

No więc proponuję napisać takie wspólne opowiadanie. (Każdy może dodawać fragment tekstu - oczywiście nie musi) Tylko błagam, bez przekleństw itp. itd.

To tak ode mnie:

Postanowiłam zacząć tą opowieść od słowa "początek", bo jak inaczej można coś zacząć. Zważając na to, że początki są trudne nie będę tego przeciągać. A początek zaczął się jak wszystkie początki...
Lekcja polskiego prowadzona monotonnym głosem koszykarza o ruchach baletnicy mogła uśpić nawet mnie. Ze znudzeniem wyglądałam przez okno na każdej kartce, którą miałam pod ręką wypisując słowo "nuda". Już nawet wypisałam kolejne punkt, które nastąpią przy apokalipsie - gdzieś w środku umieszczając koniec "Mody na sukces".


To, że milczę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://i262.photobucket.com/albums/ii103/chibisanders/matt.jpg

Offline

 

#2 2009-09-12 12:01:22

Mumilka

Ktoś

Skąd: Za górami, za lasami
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Opowiadanie wspólne.

Nauczyciel nie martwił się za bardzo tym, co klasa o nim pomysli. Jego jedynym celem było poprowadzenie lekcji do końca i wywołanie u mnie takiego znuydzenia, że powodować będzie ono odruch wymiotny. Raz po raz przenosiłam wzrok z zegarka na okno, z okna na zegarek. Ile minut jeszcze pozostało do dzwonka? Kiedy zakończy się droga przez mękę potocznie zwana językiem polskim?


"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy. " SALVADOR DALI
"Bądź oryginalny. Jeśli to oznacza odrobinę ekscentryczności, to nie szkodzi." MARK TWAIN
"Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one „siedzą” na nosie. Tak blisko!" PHIL BOSMANS

Offline

 

#3 2009-09-12 12:06:25

Tamao_chan

Administrator

Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: Opowiadanie wspólne.

15-10 minut. Powoli odchodziłam od zmysłów, a oczy same mi się klieły kiedy rozległ się krzyk:
- Wy, przeklęte dzieciaki. Co wy sobie wyobrażacie ? Przychodzę i prowadzę lekcję, więc oczekuję odzewu ! - dreszcz przebiegł mi po plecach i momentalnie się rozbudziłam. Nauczyciel ogarniał wzrokiem całą salę. Wręcz piorunował i gromił. Jednak znudzone miny uczniów nie wskazywały na zainteresowanie mężczyzną.


To, że milczę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://i262.photobucket.com/albums/ii103/chibisanders/matt.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojsko.pun.pl www.tacbi.pun.pl www.admopole.pun.pl www.polski-serwer-play.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl