Kokoro forum

Our world is too Your world, so welcome to Your world !


  • Index
  •  » Do czytania
  •  » Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

#1 2009-09-07 15:58:56

Mumilka

Ktoś

Skąd: Za górami, za lasami
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

Cześć. Pytanie takie samo jak powyżej. Macie może (nie, no na pewno macie) jakieś książki, któe wyjątkowo lubicie, polecilibyście je, albo takie, które bardzo zapamiętaliście? Chwalcie się.
Moje to:
1. Wędrówka Murriego - Bojaszow
2. Panna z mokrą głową - Makuszyński
3. Trzej muszkieterowie - Dumas

No i mam jeszcze mnóstwo innych, takich co czytałam jak jeszczem mała byłam, ale te to takie trzy główne.

Ostatnio edytowany przez Mumilka (2009-09-07 15:59:28)


"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy. " SALVADOR DALI
"Bądź oryginalny. Jeśli to oznacza odrobinę ekscentryczności, to nie szkodzi." MARK TWAIN
"Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one „siedzą” na nosie. Tak blisko!" PHIL BOSMANS

Offline

 

#2 2009-09-07 20:07:32

Tamao_chan

Administrator

Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

Hm... głównie te, które od Ciebie pożyczałam:
Tajemnice wyroczni, Krucz Wrota ( ja je po prostu kocham) no i Wrota Czasu. I kocham chłopaków z tych książek. Set, Matt i Rick rządzą xDD


To, że milczę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://i262.photobucket.com/albums/ii103/chibisanders/matt.jpg

Offline

 

#3 2009-09-08 15:54:54

Mumilka

Ktoś

Skąd: Za górami, za lasami
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 10
Punktów :   

Re: Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

No,  (taa wiem co napisać...)  *myśli* te też lubię, ale jak wiadomo, jestem leniwa i nie chciało mi się wymieniać. A z tych takich fantasy to jeszcze fajny jest Whisper, Upiorna Szkoła (David rządzi), no i jeszcze oczywiście kochamy obie Felixa, Neta i Nikę (znaczy ja kocham Felixa, a ty Neta),
Lubię jeszcze z takich bardziej dla dziewcząt Cały cykl o Ani Shirley i książki Jane Austen.


"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy. " SALVADOR DALI
"Bądź oryginalny. Jeśli to oznacza odrobinę ekscentryczności, to nie szkodzi." MARK TWAIN
"Ze szczęściem bywa czasami tak jak z okularami, szuka się ich, a one „siedzą” na nosie. Tak blisko!" PHIL BOSMANS

Offline

 

#4 2009-09-08 20:09:32

Tamao_chan

Administrator

Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

Duma i uprzedzenie np. ? Nie, to już nie moje klimaty xD A jak mogłam o Necie zapomnieć to nie wiem...O.o...Z głowy mi wyleciał... xD"


To, że milczę nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
http://i262.photobucket.com/albums/ii103/chibisanders/matt.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Do czytania
  •  » Książki...ulubione, polecane, zapadające w pamięć.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.iw.pun.pl www.downloadjava.pun.pl www.fms-gdansk.pun.pl www.przemocdomowa.pun.pl www.fc-rp.pun.pl